تست نمایش متن

سرور های مجازی اختصاصی که در زیرساخت رایانش ابری ایجاد و مدیریت میشوند سرور ابری نام دارند .
در حال حاضر سرورهای ابری ارائه شده توسط فراسو سامانه پاسارگاد بر پایه پلتفرم رایانش ابری IaaS به همراه DDoS protection که کاربران این نوع سرور ها را از هرنوع حملات اینترنتی مسون میدارد راه اندازی شده است همچنین کاربران در این سرویس در ناحیه کاربری خود دارای امکانات بی نظیری همانند DDos Mitigation هستند که در ادامه توضیحات مختصری در این خصوص ارائه میکنیم .
پلتفرم IaaS در رایانش ابری چیست ؟
زیرساخت به عنوان سرویس یا IaaS یک سیستم مجازی در اختیار مشتری قرار می‌دهد و مدیریت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این سیستم به عهده مشتری است. فراسو سامانه پاسارگاد در این مدل، مدیریت خود سیستم سخت‌افزاری و منبع انرژی و مسائل نگهداری سخت‌افزار را برعهده دارد. در قالب یک مثال این موضوع را توضیح میدهیم.
در این مدل از سرویس فرض کنید که ما یک سرور در اختیار شما قرار داده ایم اما این سرویس Virtual می باشد بنا براین شما یک VM را در اختیار کسی قرار داده‌اید که می‌تواند OS را خودش تعیین کند، به Network دسترسی داشته باشد یا می‌تواند نوع سرویس‌ها و Firewall را کنترل کند. در واقع شما بیشترین دسترسی را در یک بستر در اختیار کاربر داده‌اید که حتی می‌تواند با تکنیک Nesting یک Hypervisor هم برای خود داشته باشد. در واقع IaaS‌ دسترسی به منابع اصلی همانند ماشین‌های فیزیکی، ماشین‌های مجازی، فضاهای ذخیره‌سازی مجازی و غیره را فراهم می‌کند. به جز این منابع، IaaS دیسک‌های ذخیره‌سازی ماشین‌های مجازی، VLANها، Load Balancerها، آدرس‌های IP و بسته‌های نرم‌افزاری را نیز عرضه می‌کند. همه منابع عنوان شده، برای کاربران انتهایی از طریق مجازی‌سازی سرور در دسترس‌اند. اگر خود مشتری بخواهد، خود این منابع هم در دسترس مشتری قرار می‌گیرند.

شرایط ایده آل آب آکواریوم